KONST / Litografier / Färglitografi 14099475
nr 1409 9475
Bo Alström
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 31x41, yttermått inklusive ram: 44x51 cm
Bo Alström, svensk bildkonstnär född 1937 i Kalmar.
måndag 2 augusti 2021
kl 19:25:33